مقاله و مطالب مفید عکاسی و فیلمبرداری
27

 

فیلم و عکس تنها یادگاری است که از مراسم عروسی به جا می‌ماند. به خاطر همین انتخاب یک آتلیه خوب همیشه از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی عروس و دامادها در برنامه‌ریزی مراسم عروسی است که اگر ختم به خیر نشود، عروس و داماد تا سال‌ها حسرتش را می‌کشند. 

 

 عروس و دامادها قبل از اینکه سراغ آتلیه‌ای بروند اطلاعات اولیه را در رابطه با سابقه، امکانات، کف و سقف قیمت‌ها، پرسنل و کیفیت عکاسی و فیلم‌برداری جمع کنند تا مجبور نشوند به هر آتلیه سرک بکشند. ضمن اینکه بهترین انتخاب می‌تواند با دیدن آلبوم‌های آتلیه‌ها انجام شود که بعضاً نمونه‌هایی از عکس‌ها روی سایت آتلیه‌ها هم موجود است.

 

«اگر ندانی که به کجا می‌خواهی بروی از هر راهی که بروی فرقی نمی‌کند.» چیزی که ما همیشه به عروس و دامادها تأکید می‌کنیم این است که آن‌ها حتما باید انتظاراتشان را از آتلیه خوب مشخص کنند تا اول خودشان بدانند چه می‌خواهند و بعد این خواسته‌ها را به مدیر آتلیه انتقال دهند. مثلا بعضی‌ها دکور آتلیه برایشان مهم‌ترین چیز است. بعضی‌ها افکت‌های کامپیوتری را بیشتر می‌پسندند. . . 

مدیر آتلیه باید بداند انتظار شما از عکس‌های عروسی‌تان چیست تا بتواند کمکتان کند.

 

 برخی اوقات عروس و داماد آتلیه را در آخرین مراحل هماهنگ می‌کنند که این یک اشتباه بزرگ است. چون از نظر ما بعد از آنکه مکان مراسم مشخص شد نخستین جایی که باید هماهنگ شود آتلیه است. 

چرا که آتلیه مدیریت اکثر زمان روز عروسی را انجام می‌دهد و اگر انتخاب خوبی نباشد آن وقت یادگاری خوبی از مراسم عروسی باقی نخواهد ماند.

 

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: