مقاله و مطالب مفید عکاسی و فیلمبرداری
23

زمان مناسب برای عکاسی نوزاد بین 6 تا 30 روزگی است به دلیل اینکه نوزاد در این زمان خواب عمیقی دارد تا ژست های مناسبی که مورد نظر عکاسی تخصصی است را اجرا کند

 

[خواندن ادامه خبر...]

عکاسی از نوزاد, عکاسی از کودکان, زمان مناسب برای عکاسی از نوزاد
20
عکاسی از کودکان می تواند چالش برانگیز باشد. نوزادان و کودکان احساسات مخصوص به خودشان را دارند، و گاهی وقتها خلق و خوی آنها می­تواند مانع از انجام کارعکاسی شما شود. اما اگر بدانید که چگونه در دام آن نیفتید و کمی روانشناسی کودک یاد بگیرید، می توانید در عکاسی کودکان بهترین عملکرد را داشته باشید همراهی پدر و مادر هم به شما کمک می کند تا راحت تر با کودک ارتباط برقرار کنید.

[خواندن ادامه خبر...]

15
انتخاب یک آتلیه خوب عروسی بعد از رزرو تالار یا باغ ، دومین کاری است که به دنبال آن باید باشید. انتخاب آگاهانه یک آتلیه خوب خیلی مهم است. شما باید به نکات مهمی از قبیل هزینه آتلیه عروس، فضای آتلیه، نورپردازی و ... حساس باشید تا بتوانید بهترین لحظات را به زیبایی ثبت کنید.

[خواندن ادامه خبر...]

08

دوران کودکی یکی از مهمترین دوران شکل دهی شخصیت است. کودک با محبت بیشتر از والدین احساس امنیت درونی می کند. یکی از این توجهات و محبتی که والدین می توانند انجام دهند، ثبت لحظات کودکی او است. و عکاسی یکی از بهترین کارهایی است که شما برای ثبت این خاطرات می توانید برای کودک خود انجام دهید. در ادامه مقاله توجه شما را به برخی از نکات عکاسی از نوزاد و کودک جلب می کنم تا بیشتر با این زمینه آشنا شوید و بتوانید لحظات قشنگ کودکتان را به زیبایی ثبت کنید.

[خواندن ادامه خبر...]

06

عروسی مراسمی است که دو نفر عهد می کنند زندگی خود را در کنار هم بگذرانند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این روز، روز شماست. آینده ای روشن و شاد در انتظارتون هست ، پس از آن لذت ببرید.

[خواندن ادامه خبر...]

لباس عروس, مراسم عروسی, ساقدوش عروس, مراحب عروسی
01

آیا در فیلم‌ برداری و عکاسی عروسی برای ثبت هر صحنه ای به نورپردازی نیاز داریم؟ سوژه‌‌های عکس و فیلم خود را چگونه راهنمایی و اداره می کنید؟ برای اینکه موقع “بله” گفتن عروس خانم، همه چیز سرجای خود باشد و بتوانید تمام لحظه‌ها و کلمات را به بهترین شکل ثبت کنید، چگونه این وضعیت را مدیریت می کنید؟

[خواندن ادامه خبر...]

فیلمبرداری و عکاسی عروسی, روز عکاسی عروسی, روز عکاسی عروسی چگونه باید باشد
30
مراسم فرمالیته عروسی یعنی اینکه پیش از جشن اصلی، به آرایشگاه می روید تا آرایش شوید و بعد در باغ یا آتلیه یا هر فضایی که مدنظرتان هست عکاسی یا فیلمبرداری می کنید، دیگر عجله ای برای رسیدن به جشن عروسی ندارید و فرصت کافی برای گرفتن عکس و فیلم را دارید و این کاری است که در مراسم فرمالیته انجام می شود.

[خواندن ادامه خبر...]

مراسم فرمالیته, فرمالیته عروسی, لباس های ساقدوش, مراسم فرمالیته چیست
26
این شب یکی از خاطره انگیزترین شب هاست و حتما برای شما ثبت خاطره این شب از اهمیت بالایی برخوردار است. شما هم می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات خود ...

[خواندن ادامه خبر...]

23
بسیاری از والدین دنبال ژست های خاص و متفاوت برای فرزندشان میگردند تا لحظات شیرین آن ها را به ثبت برسانند. در این مقاله قصد داریم شما را با ژست های عک...

[خواندن ادامه خبر...]

ژست های عکاسی, ژشت های عکاسی از کودکان , عکاسی از کودک , آتلیه کودک
18
این روزها با شروع فصل تابستان گرم و خورشیدی، بهترین کار عکاسی از کودکتان در فضای باز است. البته با ایده های جدید. در نور کامل و شفاف بهترین عکاسی ها ...

[خواندن ادامه خبر...]

صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها