دات نت نیوک
18

این روزها با شروع فصل تابستان گرم و خورشیدی، بهترین کار عکاسی از کودکتان در فضای باز است. البته با ایده های جدید.
در نور کامل و شفاف بهترین عکاسی ها را می شود ثبت کرد. نور طبیعی چهره کودکان را شاداب تر و پوست او را زیباتر نشان می دهد، ولی باید توجه داشت وقتی که نور مناسب در فضاهای باز می خواهید باید به این نکته توجه داشته باشید که نور تیز خورشید در ظهر خیلی خشن و زننده است و سایه‌های ناخوشایندی را در عکس ایجاد می کند. بهترین زمان روز و ساعات طلایی برای عکاسی پرتره در فضای باز، صبح زود است که هوا مطبوعه و کودک شما را در گرما‌ کلافه نمی کند و نیز ساعتی قبل از غروب خورشید هم زمان خوبی است.

با توجه به تکنیک های نورپردازی و امکانات جدیدی که در دوربین های عکاسی وجود دارد، ذوق هنرمندانه عکاس فوران خواهد کرد و هیجان زیادی دارد تا بهترین عکس را از کودک شما با نگاه از لنز خود ثبت کند. و البته در کنار دقت شما برای فضای بازی که انتخاب کردید به عکاس کمک می کند تا زیباترین عکس ها را بگیرد.


چگونه کودک را سرگرم کنیم برای یک عکاسی عالی؟


بچه ها همیشه می خواهند آزاد باشند و محدودیت های زیاد و سختگیرانه مادران معمولا کودکان را خسته می کند و عکاسی را بی کیفیت و مصنوعی. بهتر که بچه ها را آزاد بزارید و بیشتر به فکر وسایل سرگرم کننده ای باشید که آنها را سرگرم کند و خنده روی لبانشون بیاورد، می توانید از وسایل بازی یا توپ یا حیوانات استفاده کنید تا باعث خنده و حرکت و دویدن شود، عکاسی در این شرایط و حالت های متفاوت خیلی جذاب و عکاس می‌تواند عکس های خاطره انگیزی از لحظات شاد کودکتان بگیرید.

برای یک روز عالی و خوب و عکس های خاطره انگیز و استثنایی حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را به شما بکنند، از آمادگی قبل عکاسی در فضای باز ‌ تا لوکیشن خاصی که برای شما مهم و دوست دارید اونجا از کودک شما عکاسی شود.


بهتر از این نکات در عکاسی کودک زیباتون غافل نشوید

 1. همیشه به پس زمینه دقت کنید، شاید از نگاه عکاس پنهان بماند. مثلا اگر وسایل اضافه می بینید یا چیز نازیبایی یا وسیله ای که عکس شما را ممکن خراب کند را بردارید، یا وسایلی که فکر می‌کنید می تواند عکستون را زیباتر کند، اضافه کنید. دست به کار شوید شما به اندازه کافی خلاقیت دارید از درون خود الهام بگیرید از علایق کودکتان و از اطرافتان ایده بردارید برای یک عکس زیبا و ماندگار.

 2. به لباس کودکتان اهمیت دهید. ما می خواهیم احساس و چهره زیبای کودکتان را ثبت کنیم که هر لحظه ممکن تغییر کند و سوژه های عالی ای برای عکاسی بوجود آورد، پس دقت کنید از لباس هایی با الگوهای پیچیده و رنگ های تند و تیز استفاده نکنید، این باعث می شود نگاه ما از سوژه اصلی که چهره کودک است دور شود و به لباس توجه کنیم.

 3. عکس زیاد بگیرید. دیگه دوره چاپ و ظهور نیست پس راحت عکس بگیرید تا می توانید عکس بگیرید، کودک هر لحظه تغییر حالت و چهره دارد، این لحظات طلایی را از دست ندهید. حالا که یک روز برای این کار گذاشتید پس بهترین کار را بکنید. لطفا دست از روی دکمه فشار عکس بر ندارید.

 4. در کل کار عکاسی کودک سخت و پیچیده است و شما می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید یا حتی پیشنهاد می کنم در سایت ها سرچ کنید، در یوتیوپ سرچ کنید و بهترین ژست ها و سوژه ها و لوکیشن های متفاوت عکاسی کودک را پیدا کنید تا بتوانید از آنها برای عکاسی ایده بگیرید.

 5. من به شما یک ایده جالب می دهم ولی لطفا شما هم فکر کنید چون هیچ کس بهتر از شما کودکتان را نمی شناسد. ایده اینه که می توانید به یک داستان یا یک بازی از قبل فکر کنید و با کودکتان آن را انجام بدید. کودک مشغول کاری می شود که برای او جذاب است و ریکشن های مختلفی در حین بازی از خودش نشان می دهد، و این بهترین فرصت است تا از ریکشن های او عکس بگیرید.

چطور که با ما تماس بگیرید و با هم یک برنامه ریزی و ایده پردازی عالی بکنیم برای یک روز عکاسی خوب در فضای باز؟

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: