مقاله و مطالب مفید عکاسی و فیلمبرداری
26

برای گرفتن یک عکس خوب هم عکاس باید تجربه خوبی داشته باشد و هم عروس و داماد حداقل خلاقیت را به کار بگیرند تا بتوانند تصویر خوب و با نشاطی را به ثبت برسانند. ضمن اینکه هنر عکاس و شناختش نسبت به تناسب‌های فیزیکی و رنگی هم جزو لاینفک یک عکاسی خوب است. پس چند پیشنهاد و راهنمایی برای گرفتن عکس با طراوت در روز عروسی را بخوانید:

1- مهم‌ترین نکته در داشتن یک عکس خوب این است که هر فردی باید بتواند در محیط آتلیه احساس آرامش و راحتی کند. این موضوع از آنجا برای عروس دامادها ویژه است که آن‌ها تا روز عروسی لحظات پرفشار و پر استرسی را گذرانده و همین باعث می‌شود اغلب دل نگران و آشفته باشند. بنابراین با این شرایط ممکن است عکس ایده‌آل گرفته نشود؛ پس توصیه ما به همه عروس‌ها و دامادها این است زمانی که از در آتلیه وارد می‌شوند همه استرس‌ها را بیرون در بگذارند و سعی کنند در آن یکی دو ساعت لحظات خوب و آرامی داشته باشند.

2- هیچ عکاسی از عروس و داماد انتظار یک مدل ایده‌آل را ندارد. پس آن‌ها نگران فرم بدن و چهره خودشان نباشند. چرا که یک عکاس با تجربه می‌تواند تصویر خوبی از چهره‌ها و اندام‌های متضاد در بیاورد.

3- عروس و داماد قبل از حضور در آتلیه در اینترنت عکس‌های عروسی را سرچ بزنند و فیگورهای متفاوت را ببینند و در یک یا دو مورد آن‌ها را با عکاس در میان بگذارند آن وقت است که اشتراکات ذهنی بین خواسته عروس و داماد و عکاس شکل می‌گیرد.

4- عروس و داماد با عکاس همکاری کنند چون برای گرفتن یک عکس رمانتیک و یا شاد و خوشحال، عکاس حتماً به همراهی و همکاری آن‌ها نیاز دارد.

5- بهتر است عروس و داماد از شلوغ کاری در رنگ‌ها به خصوص در لباس جلوگیری کنند.

6- پیشنهاد می‌کنیم عروس و داماد برای انتخاب دسته گل و حتی تزیین ماشین عروس با ما مشورت کنند.

7- دامادهایی که خودشان را چاق می‌دانند از رنگ‌های تیره و عروس‌هایی که خودشان را لاغر می‌بینند از لباس‌های پفی استفاده کنند.

در گروه: آموزش عکاسی

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: