آتلیه مذهبی نورا

امروزه آتلیه های زیادی در زمینه عروس وجود دارد، شاید درهرخیابانی چندین آتلیه عکاسی عروس دیده شود.

اما مهم این است که آیا همه آتلیه ها برای یک خانواده مذهبی و عروس خانم محجبه مناسب است؟

آتلیه نورا با در نظر گرفتن و تجربه مراسم های متعدد خانواده های مذهبی ایرانمون تمامی نکاتی که برای آنها مهم است را در محیطی امن در نظر گرفته است.

با در نظر گرفتن تجربه مراسم های متعدد خانواده های مذهبی و عروس های محجبه، برای این مشکل تدبیری اندیشیده است.

آتلیه نورا پس از تحویل کامل کار به عروس و داماد برای آسوده کردن مشتریان مذهبی کلیه عکس های مراسم آنها را در فلش دیسکی که حاوی رمز است به مشتریان میدهد و رمز آن نزد آتلیه محفوظ است و کلیه آرشیو شما از آرشیو عکس آتلیه پاک خواهد شد.

به این ترتیب هر زمانی که نیاز به چاپ مجدد عکس ها داشته باشید با مراجعه به آتلیه نورا و در دست داشتن فلش دیسک خود عکس مورد نظر خود را چاپ می کنید.

آتلیه مذهبی عروس
 

همه چیز درباره آتلیه مذهبی

در آتلیه مذهبی عروس نورا تمامی کارهای عکاسی،فیلمبرداری،تدوین فیلم،طراحی آلبوم،روتوش عکس، تصویربردار کرین و حتی چاپ عکسها توسط خانم های متخصص ،حرفه ای و خلاق در این زمینه انجام می پذیرد و حتی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم ها در مکان آتلیه توسط کارشناس و پرسنل ثابت آتلیه حل می شود و نیازی به بیرون بردن سیستم ها از آتلیه نیست.

با در نظر گرفتن شهر تهران که اکثر باغ های خصوصی از ساختمان های مجاور مشرف هستند و باعث نارضایتی عروس و خانم های محجبه میشد ما به این مشکل رسیدگی کرده ایم و آتلیه نورا به این دغدغه مشتریان مذهبی توجه دارد و عمارت و باغ های خصوصی که شامل این مشکلات نباشد را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

یکی از دغدغه های خانواده های مذهبی تیپ و ظاهر گروه عکاس و فیلمبردار است که معمولآ با تیپ هنریشان در بحث حجاب کمی ضعیف هستند،ما در آتلیه نورا به این دغدغه خانواده های مذهبی هم توجه بسیاری داریم که پوشش تمام گروه در شأن مجلس شما هموطنان عزیز باشد.

اتحادیه عکاسان این حق را به آتلیه عکاسی میدهد که عکس را در آرشیو آتلیه محفوظ بدارد، طبق قوانین اتحادیه فایل عکس برای عکاس است و مشتری برای دریاف آن هزینه ای باید پرداخت کند، ولی این مسئله به هر دلیلی برای خانواده های مذهبی نگران کننده می باشد.

 

آتلیه عکاسی نورا

با در نظر گرفتن و تجربه مراسم های متعدد خانواده های مذهبی تمامی نکاتی که برای آنها مهم است را در محیطی امن در نظر گرفته است.

گالری مذهبی نورا

آتلیه عکاسی نورا

برای مشاهده قیمت منوها با ما تماس حاصل فرمایید