فرمالیته عروسی یا پیش کاری

فرمالیته عروسی یا پیش کاری یعنی چه؟

 

عکاسی فرمالیته شبیه سازی روز عروسی شماست ، شما در یک روزی که نه فامیلتان جمع هستند و نه آشنای به همراه همسرتان عروس و داماد می شوید. موهای تان را درست می کنید، آرایش می کنید، لباس عروس می پوشید و دقیقا هر کاری که روز عروسی انجام می دهید را چند روز قبل مو به مو انجام می دهید.

به این مراسم می گویند روز فرمالیته پیش از مراسم عروسی با این تفاوت که زمان بیشتری برای عکاسی وساخت کلیپ در اختیاردارید ، از ۱۰ صبح تا غروب آفتاب که بهترین زمان برای عکسی است.

روزی که مراسم فرمالیته شما برگزار می شود می توانید تمام عکس هایی که مد نظرتان است را بگیرید تا روز عروسی درگیر نشوید.

اگر روز عروسی نخواهید به باغ و آتلیه بروید و عکس بگیرید دیگر نیازی نیست صبح زود به آرایشگاه بروید و مدام استرس خواب ماندن را داشته باشید.

از آن جایی که عکس های تان را قبلا با فراق بال گرفته اید می توانید ساعت 10 صبح به آرایشگاه بروید و به راحتی به مراسمتان برسید. یک نکته جالب دیگر که می توانید در روز فرمالیته تان انجام بدهید سفر به یک شهر یا کشور دیگر است.

 

آتلیه عکاسی نورا

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

اگر از نظر مالی تامین باشید و برایتان مشکلی وجود نداشته باشد می توانید حتی به یک کشور خارجی سفر کنید و آنجا مراسم فرمالیته تان را برگزار کنید و بی نظیرترین و متفاوت ترین عکس ها را بگیرید اگر عروسی تان زمستان باشد، انجام فرمالیته می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

می توانید در یک روز آفتابی عکس های تان را بگیرید تا لازم نباشد در برف و باران با لباس و کفش سفید برای عکس گرفتن در باغ آماده شوید یا حتی برای تصویربرداری به شهرهای گرم تر صفرکنید مثل قشم ، کیش ، چابهار و کشور فکر کنید و فرمالیته خود را در آنجا انجام دهید .

همچنین در تابستان نیز بسیار پیش آمده که هوا به حدی گرم است که به هیچ وجه نمی توان ساعت ها در فضا باز تصویربرداری خود را انجام دهید.

داشتن فرمالیته به شما کمک می کند که این مشکل را حل کنید.

از محاسن دیگر فرمالیته این است که حوادث پیش بینی نشده غافلگیرتان نمی کند! همیشه باید راهکاری را برای مواجه با حوادث پیش بینی نشده در نظر بگیرید.

ممکن است در روز عروسی دست گلتان دیر حاضر شود، گل کاری ماشینتان وقت بیشتری بگیرد، آرایشتان بیشتر از حدانتظارتان طول بکشد، ترافیک سنگین بیش از حد انتظارتان باشد و یا هر اتفاقی بیافتد که انتظار آن را نداشته باشید. .

 

آتلیه عکاسی نورا

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

شما در روز فرمالیته زمان کافی دارید و هیچ کدام از این اتفاقات نمی تواند برایتان مشکل جدی ایجاد کند، اما اگر فرمالیته نداشته باشید مجبور می شوید یک یا چند بخش از برنامه هایتان را کنسل کنید که اصلا خوشایند نیست .

اگر فرمالیته داشته باشید ادیتور زمان بیشتری برای تدوین کلیپ پروجکشن شما در اختیار خواهد داشت و می تواند از نرم افزارهای قوی تر استفاده کند. بسیاری از نرم افزارهای تدوین زمان بسیار زیادی برای خروجی گرفتن از کلیپ از تدوین گر می گیرد و هرچه کیفیت کار بالاتر باشد، این زمان بیشتر می شود. به این دلیل در روز عروسی نمی توانید یک کلیپ با تدوین عالی داشته باشید.

علاوه بر این اگر فرمالیته داشته باشید می توانید کلیپ نهایی خود را تماشا کنید و در صورت نیاز تغییرات دلخواهتان را با تدوین گر در میان بگذارید اما فرمالیته عروسی معایبی نیز دارد اینکه هزینه هایی به شما اضافه می شود؛

مانند اینکه عروس باید یکبار دیگر به آرایشگاه برود و حتی داماد نیز ممکن است بخواهد در روز فرمالیته به آرایشگاه برود.

اگر بخواهید فرمالیته داشته باشید، نیازمند برنامه ریزی دقیق تری برای بعضی از مسائل هستید. البته افرادی که مشکل هزینه دارند اگر تایم ارایشگاه رو صبح زود بگذارن به همه کارها میرسند اینجوری هزینه ها سر شکن میشود.

 

آتلیه عکاسی نورا

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پکیج فرمالیته عروسی

 
پکیج فرمالیته عروسی
 
16.000.000
تومان
 
 
 

عروس و داماد های عزیز!

داشتن فرمالیته تاثیر بسیار مثبتی بر شیرین تر شدن روز عروسی و عکس هایتان می گذارد. زیرا این عکس و فیلم تنها یادگار شما از روز عروسی تان می باشد. که تماشای آن برای شما و یا حتی فرزندانتان بسیار لذت بخش خواهد بود. مسلما هر انسانی می خواهد این تنها یادگار، به بهترین شکل ممکن جمع آوری شود
فرمالیته اسپرت
عکاسی فرمالیته در کویر
عکاسی فرمالیته در شمال
عکاسی فرمالیته در جنوب

عکس فرمالیته در جنوب

عکاسی فرمالیته در قشم و کیش و چابهار

 

شاید فکر کنید که برای عکاسی در کیش و قشم لازم است که حتما یک آتلیه عکاسی در کیش یا قشم پیدا کنید و از پیش با آن ها هماهنگی های لازم را انجام دهید. اما نیازی به این کار نیست آتیله نورا، پکیج های مختلف از کلیپ عروسی در کیش و قشم برای شما عزیزان دارد و براساس سلیقه خودتان برای آن برنامه ریزی میکنیم.

 

 

 

عکاسی و کلیپ کویر

عکاسی فرمالیته در کویر

 

فرمالیته کویر

لوکیشنهای محل عکاسی با توجه به شرایط فصلی و گردشگردی متفاوت است به طور مثال بهترین فصل عکاسی کویر پاییز و اوایل بهار است .

کویر آنقدر زیباست که میتوان راحت روزها را در آن گذراند و باز هم تشنه ی زیبایی هایش ماند. تپه های ماسه ای زرد رنگ و رمل ها، دیدنی ترین بخش کویر است. ماسه های این منطقه به اندازه ای نرم و صاف هستند که باید کفش هایتان را دربیاورید و با پای برهنه راه بروید .

عکاسی در کویر مرنجاب یا کویر مصر انجام میشود برای عکاسی از کویر صبح از تهران به مقصد کویر حرکت میکنیم حوالی ظهر کار را با عکاسی دریاچه نمک در اوایل مسیر شروع میکنیم کمی که زاویه آفتاب متمایل شد به سمت تپه ها ماسه ای طلایی میرویم و نزدیک های غروب به سمت کاروانسرا و عکاسی با شتر ها انجام میشود شب را در کاروانسرا میگزرانیم و از عکاسی زیر آسمان پر ستاره قافل نمیشویم .

 

 

 

عکس فرمالیته اسپرت

این روزها بسیاری علاقه مند هستند که قبل از روز عروسی یک روز رو برای فیلمبرداری و عکاسی در طبیعت اختصاص میدهند و اغلب با لباس های ساده تر از عروسی هستند ما شما رو در این قسمت دعوت میکنیم به سبکی متفاوت تر و شادتر که با لباسهای اسپرت در طبیعت مانند کوییر جزیره کیش ، قشم ، هرمز و خیلی مکانهای دیگر که به راحتی با این لباسهای رنگی یا حتی مشکی میتوانیم برای شماعکس و کلیپ زیبا تهیه کنیم .

کلیپ فرمالیته اسپرت

 

 

فرمالیته اسپرت

 

 

عکاسی فرمالیته شمال

ما در کشورمان مناطق طبیعی بسیار زیبایی داریم که عکاسی و ساخت کلیپ فرمالیته در آن مکانها بسیار زیبا و دیدنی خواهد شد. این مکانها به ویژه در شمال ایران بسیار زیاد و دسترسی آسان تر به تهران دارند ، عکاسی در جنگل عکاسی در کوهستان و عکاسی در ساحل دریا جزو پر طرفدارترین لوکیشنهای شمال به حساب می آیند که آتلیه نورا بسیاری از این مکان ها راکه برای عکاسی فرمالیته مناسب باشند را شناسایی کرده وحتی خیلی از مکانهای زیبایی را در نظر داریم که نیازی به اقامت ندارند و به تهران نزدیک هستند

 

عکاسی فرمالیته شمال

 

 

آتلیه عکاسی نورا

برای مشاهده قیمت منوها با ما تماس حاصل فرمایید

ارتباط با ما

logo-samandehi

عکاسی فرمالیته در پاییز

عکاسی فرمالیته در ترکیه

کلیپ فرمالیته

عکاسی فرمالیته عروسی

عکاسی فرمالیته عروس

کلیپ عروسی در استانبول

کلیپ فرمالیته عروس

کلیپ فرمالیته عروسی