عکاسی پروفایلی

عکاسی پرسنلی و پروفایلی

 

خیلی ها تصور دارند که دوربین های دیجیتال همه کار ها را خودشان انجام می دهند. فقط کافیست دکمه شاتر را فشار دهید تا عکسی سحرآمیز و حرفه ای بگیرید. هرچه دوربین شما حرفه ای تر عکسی که می گیرید بهتر میشود.
اگر شما هم چنین دیدگاهی دارید باید بگویم که سخت در اشتباهید. درست است که دوربین های دیجیتال تنظیمات اتوماتیکی دارند که سرعت و نور و باقی چیزها را ممکن است خودشان تنظیم کنند ولی زاویه دوربین، نورپردازی، گرمی و سردی عکس، کادربندی و هزار و یک جزیات دیگر در ثبت یک عکس حرفه ای دخیل است.
مثلا تنظیم لنز دوربین های حرفه ای خودش داستانی دارد جداگانه به همین دلیل است که در برخی مواقع سوژه دوربین های حرفه ای همیشه کمی تا مقداری ناقص و معیوب به نظر می رسند. یا دماغ سوژه تمام فضای عکس را گرفته، یا سر بسیار بزرگ است یا سر سوژه اندازه یک نوزاد یک روزه و اندام طرف بسیار بزرگ است.یا فرد کوتله به نظر میرسد، خلاصه چنان عکسی می گیرید که دیدنی است!
با تعیین وقت قبلی

عکس پرسنل شرکت
 
 

استودیو عکاسی نورا

پس نهایتا به این نتیجه می رسیم که اگرچه دوربین حرفه ای مهم است اما عکاس حرفه ای از آن مهم تر است. اینکه شما به یک آتلیه حرفه ای بروید با خیالی راحت مقابل دوربین بنشینید، ژست بگیرید و عکس های زیبا بگیرید. یا حتی از آن ساده تر عکس های پرسنلی یا پروفایل دل چسبی بگیرید.
آتلیه نورا با بیش از ده سال سابقه عکاسی پرسنلی اداری از مدیران ارشد و کارمندان در وزارت خانه ها و شرکت های بزرگ داخلی و خارجی فعالیت کرده و همراه با تجهیزات حرفه ای و اجرای آتلیه سیار آماده ارائه خدمات به شرکت ها میباشد.

آتلیه عکاسی نورا

آتلیه نورا با کادر مجرب از عکاسان حرفه ای و تجهیزات مدرن و به روز و سابقه ای درخشان در ارائه عکاسی پروفایل می تواند بهترین گزینه برای عکاسی پروفایل باشد
با تعیین وقت قبلی