آتلیه عکاسی بارداری

آتلیه بارداری

در این پکیج شما مادران خوش سلیقه در پنج مرحله با آتلیه نورا برای یک عکاسی هدفمند مراجعه می کنید.

 • مرحله اول : عکاسی بارداری که بهترین زمان آن هشت ماهگی مادر است.
 • مرحله دوم : پس از زایمان همراه با نوزاد خود در دو هفته گی میباشد .
 • مرحله سوم : زمانی که خداوند به کودک شما اولین دندانهایش را هدیه میدهد و ما در آتلیه عکاسی با تم دندونی از نوزاد شما عکسهایی خاطره انگیز ثبت میکنیم.
 • مرحله چهارم : لحظه با شکوه ایستادن فرزند شما که معمولا نه تا یازده ماهگی کودک شما میباشد .
 • مرحله پنجم : جشن تولد ، روز تولد کودک خود را در آخرین صفحه آلبوم یک سالگی فرزند تان در کنار شما ثبت میکنیم .
 • در نهایت یک آلبوم دیجیتال ۳۰x۶۰ از کودک خود از زمان قبل از به دنیا آمدن تا جشن تولدش برای شما با هدایای دیگری تهیه می کنیم این پکیج با ۲۰٪ تخفیف به شما دوستان عزیز ارائه میشود
 

نمونه کارهای آتلیه بارداری

 
 
 
برای اطلاع از قیمت آتلیه بارداری نورا با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند :
 
 
تلفن مشاوره
02188003435
 
 
 

 

پکیج عکاسی بارداری

پکیج عکاسی بارداری در فضای باز
 
5.000.000
تومان
 
 
پکیج عکاسی بارداری در آتلیه
 
3.500.000
تومان
 
 
 

آتلیه بارداری نورا

پکیج ویژه آلبوم رشد عکاسی بارداری و نوزاد با ۲۰٪ تخفیف

آتلیه بارداری

 • آتلیه بارداری نورا با کادر مجرب خانم در نهایت دقت ، حوصله و امانتداری مدیریت می شود.
 • همچنین آتلیه نورا جهت راحتی حال مادران باردار دارای پارکینگ اختصاصی میباشد
 • در نظر داشته باشید بهترین زمان برای عکاسی در ماه هشتم بارداری می باشد که مادر توان کافی را داشته و فرم بارداری در مناسبترین حالت برای ژست عکسبارداری می باشد.
 • میتوانید جهت رویت نمونه عکسهای بارداری با قرار قبلی به آتلیه نورا مراجعه نمایید.
 • ضمن عرض پوزش بمنظور حفظ حریم خصوصی افراد از نمایش نمونه کارهای بارداری به آقایان معذوریم.
 • برای اطلاع از قیمت عکاسی بارداری در آتلیه بارداری نورا با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند :
 • تلفن مشاوره : ۰۲۱۸۸۰۰۳۴۳۵

 

آتلیه بارداری عکاسی بارداری

 

 

عکاسی بارداری در منزل

منزل خانواده ای که منتظر نوزادشان هستند می تواند یک مکان عالی برای عکاسی بارداری و در عین حال یک فضای کاملا گرم خانوادگی وخودمانی ترباشد. ژست عکس بارداری در منزل علاوه بر فیگورهای معمول بارداری میتواند متنوع تر باشد. در زمان بارداری می توانیم به راحتی در قسمت های مختلف منزل با همان حس و حال و هوا عکس بگیریم به طور مثال می توان مادر بارداری که در منزل و در زمان های مختلف مانند آشپزی و خوردن تنقلات یا .... باشد این موضوع می تواند در آینده باعث شود کودک با دیدن آن ها احساس نزدیکتری به زمان بارداری مادرش داشته باشد و همچنین عکس بارداری در منزل میتواند تصاویر خاطره انگیزتری در دوران بارداری برای مادر و پدر باشد. عکاسی بارداری در منزل از این جهت هم اهمیت دارد که مادر با خیال راحت می تواند لباس های مختلف را امتحان کند.
 
 
عکاسی بارداری
 
 

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری میتونه خیلی لذت بخش باشه توجه کن که این دوره با تمام لحظات سخت ولی شیرینش یک دوره گذرا و سرشار از تغییرات هست حق مسلم هر مادریستکه این دوران پر از خاطره را به بهترین شکل ثبت کند تا خاطره ای ماندگار برای خودش و فرزندش تا آخر عمر داشته باشد - نیازی نیست برای عکس بارداری در اتلیه منتظر شکم خیلی قلمبه باشید ، مباید اینقدر بزرگ بشه که نتونی فیگور های خوب بگیری ما توصیه میکنیم درهشت ماهگی برای عکاسی بارداری اقدام کنید (هیچ وقت ماه آخر را برای عکاسی در نظر نگیرید)
 
 
عکاسی بارداری
 
 

عکاسی بارداری در طبیعت

عکاسی بارداری در باغ

حتما به عکاسی بارداری در طبیعت هم فکر کنید ، عکاسی بارداری در باغ و طبیعت تنوع فیگور های زیادی مواجه میشوید ، همینطور با پس زمینه های طبیعی و رویایی متعددی که حس فوق العاده ای به عکس میدهد مواجه میشوید و همچنین تنوع ژست عکس بارداری در باغ میتونه بیشتر از عکس بارداری آتلیه ای باشه توصیه میشود اگر فرزند دیگری دارید و عکس بارداری خانوادگی هم میگیرید حتما به باغ خصوصی نورا جهت عکاسی بارداری سر بزنید.
 
 
عکاسی بارداری در باغ
 
 

عکاسی بارداری با لباس مخصوص

آتلیه بارداری با لباس

حالا چی بپوشم ؟

این سوال مامانا قبل از عکاسی هست ما پیشنهادمون این هست که برای عکاسی بارداری هم لباسهای خودتونو بیارین هم اینکه از لباس های بارداری زیبای آتلیه نورامیتونید استفاده کنید که بعد از هر بار عکاسی شستشو میشوند .

چند نکته برای انتخاب لباس بارداری :

حتما لازم نیست شکمتونو بپوشونید لباس های تنگ برای بهتر نشون دادن برامدگی شکم در عکاسی بارداری فوق العاده است وهمچنین اگر تمایل داشتید از سبک عکس بارداری بدون لباس هم میتونید استفاده کنید که عکس های رویایی و زیبایی میشوند

 

لباس بارداری آتلیه

 

 

گالری تصاویر

آتلیه عکاسی نورا

برای مشاهده قیمت منوها با ما تماس حاصل فرمایید