چرا ما بدنبال بهترین آتلیه تهران و یا آتلیه خوب در تهران میگردیم؟


اگر شما به دنبال بهترین آتلیه در تهران و یا در هر شهر دیگری هستید بهتر است که این مقاله رو مطالعه نمایید:

همانطور که میدانید کمالگرایی یکی از شاخص­های مهم و پررنگ انسان­هاست و از معدود ویژگی هایی است که باعث تمایز میان انسان و حیوانات میشود.

ما انسان ها همیشه بدنبال بهترین از هر چیز و هر کاری هستیم از خونه و ماشین گرفته تا لباس و غذا و

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و اینکه هرکدوم از ما یه گوشی هوشمند داریم که میتوانیم با اونا عکس های قابل قبولی از خودمون و اطرافمون تهیه کنیم، ولی باز هم بدنبال بهترین آتلیه برای مناسبت های مختلف خود میگردیم.


بهترین آتلیه تهران


البته این نکته قابل توجه است که به قول قدیمی ها که میگفتند:"هرکسی را بهر کاری ساخته­ اند"، این ضرب و المثل به ما یادآوری میکنه که وقتی عکس حرفه ­ای میخوایم پس اول از همه نیاز به یک عکاس حرفه­ ای و باتجربه به اضافه کادر حرفه ­ای و تجهیزات حرفه­ ای داریم تا بتوانند بهترین را به ما ارائه دهند.

حالا از همه اینا بگذریم یه آتلیه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه که بتونه نظر ما رو جلب کنه و راضی نگه داره؟

خصوصیات آتلیه خوب که بتونه در جمع بهترین آتلیه ­های عکاسی قرار بگیره

 

طرز برخورد عوامل با مشتری:

طرز برخورد یکی از مهمترین اصولی که نه تنها عکاسان بلکه هرکسی که کسب و کاری داره باید رعایت کنه چراکه بیشترین تاثیر را روی مشتریان داره، خیلی از مواقع پیش میاد که ما فقط برای وقت گذرونی به پاساژ میریم ولی در برخود با یسری فروشنده ها یه خریدایی میکنیم که اصلا نیاز نداریم حالا شما فکر کنید در دنیای امروز که همه چیز به وفور پیدا میشه شما ازبرخورد یکی راضی نباشی یا به اون صورت که باید با شما برخود نشه مسلما شما بدنبال جایگزین میگردین. همین تهران خودمونو ذر نظر بگیرید وقتی شما بدنبال آتلیه در تهران میگردید چه لیست بلند بالایی به شما نمایش داده میشه. این امر خوبه ولی تشخیص بهتر از بین این همه آتلیه برای ما سخت میشه.

پیشنهاد های جالب و جذاب:

این که ایده­های یه آتلیه بروز جذاب و خاص باشه واسه ما میتئنه مهم و قابل توجه باشه. یکی از علت­هایی که ما بدنبال آتلیه خوب میگردیم نیاز ما به خاص بودن. پس این موضوع که یه آتلیه که ممکن بیش از 1000 تا مشتری داشته باشه بتونه برای تک تک آنها ایده ای خاص و منحصر به فرد و مخصوص خودشون داشته باشه.


ایده عکس عروس - بهترین آتلیه تهران


دکور و محیط آتلیه:

دکوراسیون نیز جز مواردی است که میتونه به جذب ما برای انتخاب آتلیه کمک کنه. و تاثیر کمی نداره چون اولین چیزی که بعد از برخود عوامل و قبل از نمونه کارای آتلیه روی جذب ما تاثیر میزاره محیط و دکور آتلیه است.

رتوش:

بعد از تمام این موارد ابتدایی ترن چیزا که هر عکاس میتدی و حرفه ای باید بلد باشه و به عالیترین نحو انجام بده رتوش عکساست که با دیدن نمونه کارای آتلیه تشخیصش کار سختی نیست. هر آتلیه عکاسی باید کار ادیت عکسا یا همان رتوش آنها رو به صحیح ترین حالت ممکن انجام بده.


                                        آتلیه خوب در تهران


از این که ما را تا آخر این مقاله همراهی کردین ممنونیم.

استودیو عکاسی نورا