به دلیل سوء استفاده از برند و لوگو نورا به اطلاع میرسانیم در حال حاضر آتلیه نورافیلم هیچ شعبه دیگری ندارد

تلفن:۰۲۱۸۸۰۰۳۴۳۵
       ۰۲۱۸۸۱۹۲۴۵۵
       ۰۲۱۸۸۱۹۲۴۵۶
ارتباط با مدیریت : ۵۴۷۰۲۴۰ـ۰۹۱۲
آدرس : تهران . خیابان جردن ( آفریقا ) بالاتر از میرداماد نبش کوچه آناهیتا برج آناهیتا طبقه ۶ 
با هماهنگی قبلی پارکینگ برای مشتری مهیا میباشد

زمان تماس : شنبه تا پنج شنبه ۱۱ صبح الی ۸ شب

ایمیل: adnani.alireza@gmail.com

 

آتلیه شمال تهران

عروس داماد هایی که به دنبال آتلیه شمال تهران در منطقه ۳،در محدوده جردن ، میرداماد هستند، آتلیه نورا یکی از بهترین آتلیه های شمال تهران میباشد که در این وب سایت میتوانید نمونه کارها ی عکاسی از آتلیه عروس تا آتلیه بارداری ، کودک و... را مشاهده کنید و در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

 

استودیو عروس شمال تهران

در انتخاب آتلیه عروس لازم است نکات مختلفی را در نظر گرفت که آنها را در مقالات سایت میتوانید مطالعه کنید اما یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد نزدیکی لوکیشن عکاسی به محل برگذاری جشن یا آرایشگاه باشد تا وقت کمتری رو در مسیر رفت و آمد باشید ، آتلیه نورا در تمام مناطق تهران لوکیشن های اختصاصی جهت عکاسی و فیلمبرداری برا شما عزیزان در نظر دارد که با در نظر گرفتن مکان مراسم خود میتوانید انتخاب کنید.

آتلیه نورا در شمال تهران میتوانید یک انتخاب مناسب برای کسانی که سالن زیبایی آنها سمت شمال تهران است باشد، هر چند که نزدیک بودن به تنهایی نمیتواند ملاک باشد بلکه مهمترین ملاک مهارت کادر آتلیه است که برای اطمینان از این مهارت، آتلیه نورا شما را به بازدید از نمونه کار ها دعوت میکند و برای کسانی که از طریق این صفحه به آتلیه مراجعه کنند تخفیف ویژه ای در نظر دارد

استودیو کودک شمال تهران

از آنجایی که آتلیه نورا دارای کادر کامل عکاسی برای مناسبت های مختلف میباشد، لازم به ذکر است که یکی از تخصص های دیگر این آتلیه عکاسی کودک میباشد که راجع به آن به صورت کامل در بخش آتلیه کودک در منو سایت توضیح داده شده است.

سایر خدمات آتلیه نورا که در شمال تهران در خیابان جردن واقع شده عکاسی بارداری، عکاسی صنعتی و .... میباشد که جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

ارتباط با مدیریت: 09125470240